COMPETITION RESULTS
Results
Other results . . A Class. . C Grade. . F Grade

The "QUEENS" Third Stage - B Grade.

 
Place Name 800 900 Stage 3 Agg
1
Ken McLeod
50. 6
50. 2
100. 8
2
Barry Plowman
50. 8
49. 6
99.14
3
Carol Hulett
50. 3
49. 3
99. 6
4
Terry Hickey
50. 2
49. 3
99. 5
5
David Williamson
50. 8
48. 4
98.12
6
Peter Setford
50. 6
48. 4
98.10
7
Matthew Hobbs
49. 5
49. 5
98.10
8
Peter Picton
49. 5
49. 4
98. 9
9
Carolyn Foot
49. 3
49. 5
98. 8
10
David Rich
50. 6
48. 2
98. 8
11
Rod Gerrett
49. 3
49. 3
98. 6
12
Derek Higgins
49. 4
49. 1
98. 5
13
Adrian Tickell
50. 2
48. 1
98. 3
14
Bob Jacobs
50. 7
47. 2
97. 9
15
Michael Wilson
48. 4
49. 5
97. 9
16
John Kiefer
50. 5
47. 4
97. 9
17
Colin Grinham
49. 5
48. 4
97. 9
18
Justin Hall
49. 5
48. 4
97. 9
19
Stephen Lamb
49. 6
48. 2
97. 8
20
Andrew Daebler
49. 5
48. 1
97. 6
21
Darren Pinkerton
49. 2
48. 3
97. 5
22
Daniel Cotterill
50. 5
46. 2
96. 7
23
Steve O'Loughlin
50. 6
46. 1
96. 7
24
Joyce Asquith
50. 6
46. 1
96. 7
25
Brian Hayes
50. 5
46. 2
96. 7
26
Scott Monaghan
49. 3
47. 3
96. 6
27
Paul Murphy
47. 2
49. 4
96. 6
28
Frank Horgan
50. 5
46. 1
96. 6
29
John C Read
48. 2
48. 1
96. 3
30
Stephen East
49. 6
46. 3
95. 9
31
Michael Crothers
48. 5
47. 3
95. 8
32
Rodney Mahon
49. 4
46. 3
95. 7
33
Morrie Jackman
49. 3
46. 4
95. 7
34
Frank Metzke
48. 4
46. 4
94. 8
35
Ken Hall
48. 4
46. 3
94. 7
36
Douglas Ratcliff
48. 4
46. 3
94. 7
37
Diana Stuart
47. 3
47. 4
94. 7
38
Jim Billing
48. 3
46. 3
94. 6
39
Trevor Rhodes
49. 7
44. 1
93. 8
40
Laurie Crouch
49. 3
44. 4
93. 7
41
Paul Milbourn
48. 5
45. 1
93. 6
42
Brian Crook
47. 3
46. 2
93. 5
43
Anthony Conaghan
47. 3
46. 2
93. 5
44
Lothan Ross
46. 3
46. 1
92. 4
45
Martin Jeffs
47. 2
45. 0
92. 2
46
Keith Hay
50. 4
41. 2
91. 6
47
Ken Maloney
48. 3
43. 2
91. 5
48
David Elliott
48. 5
42. 1
90. 6
49
Gerald Upchurch
45. 2
45. 2
90. 4
50
Gregory Lovell
45. 0
45. 2
90. 2
51
Ruth Duncan
50. 4
37. 1
87. 5
52
David Barr
0. 0
0. 0
0. 0
53
Kevin Armstrong
0. 0
0. 0
0. 0
 
 
Copyright © Victorian Rifle Association.